Říjen 2008

2.díl

30. října 2008 v 8:23 | ČaDan™

POTKALA JSEM DAVIDA

,,Ahoj Eli, co tu děláš?" Zeptal se mě David a já v tu chvíli zapoměla na kluky z pokoje číslo 15. ,,Mám tu brigádu a co tu děláš ty?" Zeptala jsem se i když jsem věděla, co tu dělá. ,,Jé to je náhoda, já tu mám taky brigádku se svou holkou." Málem jsem se udávila tím vzduchem, který jsem vdechla. ,,Ty, ty máš holku?" Zeptala jsem se nevěřícně. ,,Jo, nechtěl jsem to ve třídě moc říkat, jsme spolu už rok."

Doma jsem byla jako na trní, pořád jsem myslela na Davida, proč? Mohla jsem mít už tolik kluků a jenom kvůli Davidovi je nechtěla a on má stejně nějakou jinou. ,,Eli, volá ti Markéta." Volala na mě mamka. ,,Ahoj Markét, víš co jsem se dozvěděla? David má holku! Už rok!" Vybafla jsem to na Markétu. ,,Kecáš, hele Eli on ti stejně za to nestál, hoď na David bobek, dneska je luxusni díza asi za 30 minut jsem u tebe, ať se připravíme a nechcu slyšet žádný výmluvy." Řekla mi Markéta a abych si to nerozmyslela, tak hovor ukončila.

,,Čaw Markét, kde seš tak dlouho?" Přivítala jsem Markétu. ,,Škoda mluvit." Nahrnula se ke mě do pokoje. ,,Kde máš familii?" Zeptala se. ,,Mamka je na nákupech, táta v práci a ségra asi u kámošky, co já vím." Připravovaly jsme se asi 2 hodiny. No a výsledek?
Já-----------Markéta
Více zase příště

1.díl prázdniny a brigáda

30. října 2008 v 8:20 | ČaDan™
Ráno vstanu plná elánu a jdu se kouknout do skříně, co bych si mohla vzít za super obleček do práce, teda na brigádu. ,,Mami líbí se ti styl červená puťka?" Zaptám se mamky a při tom si před zrdcadlem zkouším, jak mi to s metlou sluší. ,,Od kdy tě uklízení tak bere?!" Zeptá se mě. ,,Od té doby co jsem se dozvděla, že v nemocnici, kterou budu uklízet má brigádu i David la la la."
,,Dobrý den, jsem tu na brigádě, Eliška Mourková." Nahlásím se starému brejlatému čiperovi u vrátnice. ,,Á nová paní uklizečka, ať se ti u nás líbí, paní Havránková tě čeká v pavilonu ,,B" tak rychle nebo se naštve."
,,Dobrý den, jsem Eliška Mourková, mám tu být měsíc na brigádě. Normálně studuju medicínu, tak bych chtěla, aby se mi nemocnice trochu přiblížila." Paní Havránková si mě změříla pohledem. ,,No vidím, že jsi ještě neuklízela velkou nemocnici. Kde máš kyblík, rukavice, koště, hadr a potřebné věci?" A sakra, kde je mám teď vzít. ,,Ty jsem si měla přinést z domu?" Zeptám se opatrně. ,,Ne! Měl ti je dát pán vrátný!" Uff. ,,Aha, tak já za ním zajdu." ,,To mi dělá schválně dědek plesnivá!" Začala tam nadávat paní Havránková.
Zaklepu na pokoji číslo 15. Je tam krásnej kluk, má hnědé polodlouhé vlasy, krásnou pleť a ještě hezčí oči! Vedle leží blondýn s rozkošným rozcuchem a modrýma očima. ,,Wow, čum vole tu mi určitě poslal Roman, kámoš, kdy ten dědek vyleze z toho záchodu? Počkej." Řekl ten blonďatej. ,,Ahoj princezno, copak tady pohledáváš?" Zeptal se mě ten hnědovlasý. ,,Jsem Marek." Řekl blondýn a ten druhej se představil jako Pavel. ,,Já jsem Eliška, ale to je jedno pánové, máte tu smrad jako v opičárně, budu se starat, aby jste tu měli vždy krásně uklizeno." A v tu chvíli jsem vytáhla vozík s kýblem a začala vytírat. Všechny pokoje jsem stihla ještě před vizitou.

Když jsem se šla vysprchovat pořád jsem myslela na Pavla. Co to semnou je? Vždycky se mi líbil David! Kluk s černýma vlasama na ježka a teď?? Celá nově olečená navoňěná vyjdu z nemocnice.
Více v příštím díle

Mám new e-mail

28. října 2008 v 18:41 | ČaDan™ |  My diary

Vemete mě Z5?

28. října 2008 v 16:47 | ČaDan™
Ahojte lidi, vemete mě zpět? Dáte mi ještě jednu šanci?

Budu pokračovat v komixu hard life, ale bude to hard life 2 bude to hodně těžké naklonovat Angi, Georga, Chris , ale já to zvládnu. Drobné chyby budete muset přehlédnout

Download naslepo 0,3

26. října 2008 v 12:58 | ČaDan™
Takže download naslepo je vlastně download, který sí můžete normálně stáhnout, ale vy nevíte co si to vlastně stahujete!


Stejná pravidla

0,2 download naslepo

12. října 2008 v 12:53 | ČaDan™
Takže download naslepo je vlastně download, který sí můžete normálně stáhnout, ale vy nevíte co si to vlastně stahujete!


Platí to co platilo v minulém kole....

sorry :-(

10. října 2008 v 22:16 | ČaDan™
Je mi to moc líto!

Ale asi víte co vám chci říct, že?

Musím! Všiměte si návštěvnosti, když jsem začínala, tak tu bylo za týden 1500 lidí a teď? Ubohých 300!
Návštěvnost však není důvod proč odcházím...
Psala jsem komix a NEBAVÍ MĚ TO! Jak už jste slyšeli The sims 2 horečka už pominula.
Pominula v době, kdy jsem se nedostala na PC, ale není to kvůli ostatním! Já mám své názory!
Po zarachu už jsem se nechytala! Teď mám jiné zájmy a the sims 2 už k nim (bohudík ) nepatří!
Mám nastavené asi 3 články ( ty jsem už měla ) a nechci je mazat, jsou to downloady naslepo Říkám vám to, aby jste si nemysleli, že se vracím...

Časem se dozvíte adresu mého nového blogu, na kterém mě můžete zastihnout...
Bylo mi s vámi dobře a MOŽNÁ někdy s the sims 3 se zase uvidíme.

I want you and your beautiful soul :: by Lisaelle.

ČaDan™

3, kolo

5. října 2008 v 13:04 | ČaDan™

C poslouchám

4. října 2008 v 21:06 | ČaDan™ |  My diary
Aby jste byli v obrAZE... :-D

Vyhlášení 2. kola

4. října 2008 v 13:26 | ČaDan™


1)
44 % (7 Hlasy)44 %7 Hlasy
2)19 % (3 Hlasy)19 %3 Hlasy
3)0 % (0 Hlasy)0 %0 Hlasy
4)0 % (0 Hlasy)0 %0 Hlasy
5)6 % (1 Hlas)6 %1 Hlas
6)13 % (2 Hlasy)13 %2 Hlasy
7)13 % (2 Hlasy)13 %2 Hlasy
8)0 % (0 Hlasy)0 %0 Hlasy
9)6 % (1 Hlas)6 %1 Hlas
10)0 % (0 Hlasy)0 %0 Hlasy

Takže, aby jste byli v přehledu vypadávají:

Vaše oblíbená stránka se ještě tak tak drží ve hře? Sežeňte ji hlasy! Už zachvíli 3. kolo

Download naslepo

4. října 2008 v 12:51 | ČaDan™
Takže download naslepo je vlastně download, který sí můžete normálně stáhnout, ale vy nevíte co si to vlastně stahujete!

Takže 1. download naslepo je donation víc už nic neřeknu!


Stahujte, stahujte a pro ty, kdo by chtěli obrázek vidět je tu možnost toho, že první tu napíše svůj e.mail a já mu na jeho e.mail ten obrázek pošlu, ale jenom tomu prvnímu!!

Už me to neba...

4. října 2008 v 12:02 | ČaDan™
Už jsem otravná že??
Ale, mě to už nebavíííííííííííííííííííííííííííííí
Vůbec!
Jen tak brouzdám po blocích a nic
Hledam doblý komixy a nic...
Sims už mě taky nebaví...
Mám nafocený první díl komixu " Forever and never" Ale problém je v tom, že mě to vůbec nebavilo!!!
Návštěvnost upadla, ale to by nebyl zas takovej problém, pokud by tu byla návštěvnost 200 lití za týden, tak mi to vadit nebude. Kdyby tu byla návštěvnost 50 lidí za týden, tak by mi to nevadilo, kdyby psali komíky. Mno a já jdu střádat downloady pro vás...